צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 74 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » יעוץ עסקי


  דניאל
  2009-04-02 13:50:04
  שלום רב!
  יש לי רעיון נפלא ונדיר שפיתחתי לאנשי שווק
  אך אנני יודע אך לקדם את זה רלה מכוון שדרוש משקיע ו אני לא יודע איפה למצוא אותו..
  וגם אני מפחד לספר למישהו אל מנת שלא יגנבו לי את הרעיון. מה תציאו?
  תשובות המומחים של הוםביז:
  05.04.2009 14:56
  ענה על 276 שאלות
  בעזרת השם

  דניאל היקר שלום וברכה,
  ראשית ברכותיי לעצם נתינת ההזדמנות לרעיון שלך, והזמנות משמעותה גם לשאול את השאלה שאתה שואל.

  דניאל,
  כל חלק וחלק בקיומנו תלוי בה'. בין אם אנו עומדים, מרימים ידיים, נעזרים במוחנו, עושים מעשה טוב, או נאבקים ברצון לנהוג שלא כשורה, כל יכולותנו הן מתנה אלוקית. בלעדי ה' אנו חסרי אונים. מכאן משתמע, שכל יעד ניתן להשגה אם ה' נותן לנו את הכוח. הרצון להתעלם מחלקו של ה' במעשינו, ולחוש אנו ורק אנו אחראים להם, הוא זה שגורם לאנשים לומר: "את זה אני יכול לעשות, ואת זה לא". אנו נמנעים מלהכיר בכך, שכל מה שאנו מקבלים הוא מתנה. אנחנו מעדיפים להרגיש שהכול נובע ממאבקנו להגיע לאותם הישגים, בכוחות עצמנו בלבד. כך שאנו אומרים "אני לא יכול" כשאנו מעדיפים שלא להתאמץ ולעשות משהו מסובך. (הרב נח וינברג זצ"ל מתוך אתר אש התורה(

  לשאלתך,
  בימים אלה, קשיים רבים ניצבים בפני היזמים המנסים לגייס כסף על מנת לקדם את המיזם שלהם. יחד עם זאת, ישנם גורמים אשר קל יותר לגייס מהם כסף.

  מומלץ לפנות בשלב הראשון לאחת מזרועותיה של המדינה, הפועלת לקידום יזמות, בעיקר דרך לשכת המדען הראשי במשרד המסחר והתעשייה. המדינה מוכנה, לעתים קרובות, ליטול על עצמה סיכון גדול יותר מהסיכון אשר נוטל על עצמו המשקיע הפרטי, והתמורה שהיא דורשת היא נמוכה יותר (החזר תמלוגים בלבד). יחד עם זאת, קבלת מימון מהמדינה מחייב עמידה בתנאים מסוימים.
  אפשרות רצויה נוספת היא לפנות למשפחה ולחברים. האנשים הקרובים אליכם תמיד יהיו אלה אשר יקל עליהם לתמוך בכם, ולא תצטרך לעמול כדי לקנות את אמונם.
  לבסוף, ניתן לפנות למשקיעים "מקצועיים". ישנם סוגים רבים של משקיעים כאלה, כגון: משקיע הפרטי (מלאך) והמשקיע המוסדי (חברת השקעות, קרן הון סיכון, וכד'). לרוב, ההשקעה הראשונה תתבצע באמצעות משקיע פרטי קטן הקרוי מלאך (Angel). משקיעים כאלה נוטים יותר להשקיע במיזמים בשלב התחלתי ובעלי סיכון גבוה. בשלב מאוחר יותר תידרש השקעה בסכום גבוה יותר, ואז מרבית הסיכויים שהשקעה כזו תעשה על ידי משקיע מוסדי, כגון קרן הון סיכון. יזמים רבים טועים ופונים למשקיעים מוסדיים בשלב מוקדם מדי, ונידחים משום שמשקיעים אלה מעדיפים להשקיע בשלב בו כבר ישנו מוצר או לפחות דגם עובד.
  בכדי להגן על כל סוד עסקי או מידע אחר - ניתן להשתמש בהסכם לשמירת סודיות אשר מוגדר על ידי בעליו כמידע רגיש. כל מידע עסקי מכל סוג, שאינו נחלת הרבים ושאינו ניתן לגילוי כדין בנקל על ידי אחרים, אשר סודיותו מקנה לבעליו יתרון עסקי על פני מתחריו זכאי להגנה. כמובן שמידע או רעיון עסקי לא יכול לזכות בהגנה שכזו, באם הוא נמצא בחזקת הכלל, בטרם בעליו חשף אותו בפני צד שלישי באשר הוא. שימוש בהסכם סודיות יכול למנוע העברת תוכניות עסקיות, חשיפת פיתוח של מוצרים חדשים מסוג זה, העברת אבטיפוס של מוצר חדש ועוד, לידי צד שלישי, ללא אישור. על מנת להגן על מידע אשר הינו בעל ערך כלכלי רב למיזם, רצוי לבדוק היטב מהם התנאים בהם נחשף המידע לצדדים שלישיים, ותמיד רצוי לקבל ייעוץ מבעל מקצוע הבקיא בתחום, על מנת שלא לגלות כי סוף מעשה במחשבה תחילה.
  אשמח להעביר אליך דוגמא לטופס הסכם שכזה באם תצטרך, ניתן לפנות אליי ישירות למייל: Yozma.Tova@gmail.com


  דניאל,
  אשמח לעמוד לרשותך לכל שאלה נוספת, ובנוסף לקבל משוב - האם עצתי ענתה לשאלתך ולהתעדכן באם היא אכן הועילה.
  מאחל לך שתצליח בעזרת השם בכל מעשה ידך!

  בברכה,
  אליאסיאן אחיקם
  מייסד "יוזמה טובה" - הכוונה להצלחה ברוח היהדות
  Yozma.Tova@gmail.com


  אירית רוטרובין 12.04.2009 23:18
  ייעוץ והכוונה מקצועית
  ענה על 10 שאלות
  להכין דו"ח עיסקי .
  ללמוד איך מנהלים עסק עצמאי
  לפרטים נוספים
  ייעוץ והכוונה אירית רוטרובין
  0542023351

  כהן רונן-מרטין 02.04.2009 19:31
  ניהול כלכלת המשפחה
  ענה על 268 שאלות
  אתה לא יכול לאמר: "אני חייב לעלות במדרגות, אך לא מוכן לוותר על פחד-הגבהים שלי". אם הרעיון הוא פטנט, ניתן לרושמו. אני מעריך, שלא זה המצב. מה עם חברים, שניתן לבצע עליהם הדגמה/נסיון. אם לא תעיז לא תכשל, אך גם לא תצליח. כדי שמשקיע יכנס לענין, ובודאי בתקופת-חרדה זו, עליו לראות דגם של הרעיון וגם מודל-מתימטי שלו אם יש, כדי להשתכנע שכדאי להמשיך להאזין לך.

  עדי פלאוט 29.04.2009 23:42
  יועץ עסקי פרטי
  ענה על 449 שאלות
  דניאל שלום,
  אתה מתאר מצב שכיח למדי. אתה יכול לפעול בשתי דרכים : הראשונה, ללכת לעוד ולהכין הסכם שיסדיר את הנושא אי גניבת הרעיון. זה לא תמיד סוגר את כל הפינות אבל זה בהחלט עושה משהו. אז תוכל לספר עליו. השניה היא פשוט לקחת את הסיכון ולהתחיל לדבר על כך ולחפש משקיע.
  בכל מקרה מה שאל תעשה - זה לשמור את זה לעצמך. זה בוודאות לא יתן דבר
  בהצלחה,
  עדי