צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 586 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

תפקידים אותם ממלא הלקוח

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הרעיון הזה פשוט למדי ומניב תוצאות טובות. עם זאת הוא דורש מידה מסוימת של מאמצים שכליים למימושו. במיוחד אם מדובר במימוש מוצלח.

כולנו ממלאים תפקידים מסוימים בחברה. אב אוהב, איש משפחה למופת או דייג מושבע. ובהתאם לסביבה ולמטרות שהוגדרו התפקידים הללו נבדלים אחד מהשני, ולכל תפקיד מאפיינים משלו הבאים לידי ביטוי בהתנהגות ובדרך החשיבה.

דוגמה פשוטה להמחשה: נער עם נערה יושבים באוטובוס. לידם נעצרת אישה זקנה. לאחר כמה רגעים של חשיבה הנער נעמד ומציע לזקנה את מקום הישיבה שלו. כאן הוא ממלא תפקיד של "ג'נטלמן אדיב". אותו הבחור כשהוא יהיה בחברת החברים שלו לא יציע את המקום לזקנה. במצב זה הוא ממלא תפקיד של "גבר" – ולהציע מקום ישיבה לזקנה לא נכלל בתפקיד זה.

באופן דומה סביר להניח שלקוח פוטנציאלי שקופץ בליווי אשתו למחלקת ציוד לדייג לשתי שניות לא יקנה שום דבר. לעומת זאת כשהוא יגיע לאותה חנות בליווי החברים שלו – דייגים מושבעים כמוהו – יש סבירות די גבוהה שהוא ירכוש משהו.

איך ניתן לממש רעיון זה? האפשרות הגסה: תנסו לחזות לאיזה תפקיד מתאימות מכירות מוצלחות במיוחד ותעודדו את הופעת ממלאי התפקיד הזה בחנות שלכם. דוגמה: חנות תכשיטים שמצהירה שכל אישה שתבוא בליווי שתי חברות ותבצע רכישה – תקבל מתנה.
חלקים במודעות המיועדים לקריעהדרך פשוטה לשפר את המעמד שלכם

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!