צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 623 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

המנהלים מבהילים באמצעות הודעות הדוא"ל שלהם

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
אנשים שמאיישים עמדות בכירות יותר בהיררכיה בעבודה מרבים לאחרונה להשתמש בדואר האלקטרוני בתור מעין מגן, שמאחוריו הם מסתתרים כאשר אינם מעיזים לנזוף בעובד כלשהו או, לדוגמה, להודיע על פיטורין בפגישה אישית. יחד עם זאת, כפי שקבעו חוקרים בריטיים, הודעות אלקטרוניות משפיעות בצורה שלילית על המצב הבריאותי של העובדים.

במחקר שנערך ע"י פסיכולוגים ממכללת אוניברסיטה צ'ילטרן שבמחוז באקינהמשיר השתתפו 48 מתנדבים בעלי מצב בריאותי טוב. במהלך יום העבודה מדדו את לחץ הדם שלהם באמצעות חיישן מיוחד. התברר שהוא עולה או אינו עולה אבל בצורה לא משמעותית במידה והאי-מייל מגיע מעמית באותה דרגה. לעומת זאת לחץ הדם תמיד עולה אם ההודעה נשלחה מהמנהל, וככל שההודעה היא בעלת תוכן יותר תוקפני וקריטי – כך לחץ הדם עולה בצורה משמעותית יותר.

לאור הממצאים הללו החוקרים לא ממליצים להשתמש בשיטת תקשורת זו למטרות משמעתיות. "הדוא"ל במשרד מהווה עבור עובדים רבים מקור מתח ממשי" – כך אומר הוורד טיילור, מתאם המחקר. "אני מכיר אנשים שהיו מתחילים להזיע רק מהמחשבה על ההודעות שהם עלולים למצוא בתיבת הדואר שלהם בתום חופשה בת שבועיים".

תסיקו את המסקנות שלכם בעצמכם – לתקשר עם העובדים שלכם דרך דוא"ל או לא...
האם אתן משתמשות במעט מדי או ביותר מדי מוצרי קוסמטיקהחלקים במודעות המיועדים לקריעה

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!