צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 74 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

סרט אודות החברה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
לאחרונה ניתן להבחין בשיטת קידום עסקי חדשה שצוברת תאוצה: חשיפת מידע פנימי מגוון אודות החברה בפני הלקוחות והשותפים.

בחברות מתחילים להבין, שניתן לספר על פעילות החברה כך שזה יועיל גם ליחסי הציבור, וכן שפרזנטציה או סיור במפעל יכולים להגדיל באופן ישיר את היקף המכירות.

אחת השיטות האפשריות היא יצירת סרט אודות החברה.

אתם יכולים להתחיל באפשרות הפשוטה אותה ניתן ליישם באופן עצמאי, ללא העסקת צלמים ועורכים מהצד. זהו סיור וידאו במפעל. אדם אחד מצלם אדם אחר בזמן שהוא מראה את המפעל ומדבר עליו. לאחר מכן יש לחתוך את המקומות המיותרים ולשנות את הפורמט של הסרט לדיגיטאלי – רוב התוכנות לעיבוד סרטי וידאו יודעות לעשות זאת. תצלמו כל דבר מספר פעמים כדי שאחר כך תוכלו לבחור את הסצנות הטובות ביותר. תרשמו מראש את הטקסט ותתרגלו את הגייתו.

האפשרות היקרה יותר היא העסקת מקצוענים – באופן מלא או חלקי. הרי גם סרט אודות החברה יכול להכיל עלילה מסוימת, אפקטים מיוחדים וצילומים תוך כדי שימוש בציוד מקצועי ותאורה איכותית. כאשר אתם הולכים לבחור את המבצע של העבודה – תבחנו את סרטיו הקודמים: האם אתם אוהבים אותם?

אם אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם ואתם רוצים לעשות משהו רציני יותר מאשר סיור וידאו - ההמלצה שלי היא להזמין מקצוענים. אחרת יכול מאוד להיות שדווקא ביצוע חובבני של העבודה הזאת בעצמכם ייאלץ אתכם להשקיע יותר כסף ומאמצים, וזאת בגלל העובדה שעבודה איכותית דורשת ניסיון.

נקודה חשובה נוספת – מה לעשות עם הסרט בעתיד.

ראשית כל, תפרסמו אותו באתר הבית של החברה באינטרנט בכמה גרסאות – קובץ גדול באיכות גבוהה וקובץ קטן יותר באיכות נמוכה יותר.
לאחר מכן אתם יכולים להכין חבילת דיסקים עם הסרט המוכן (אפשר להזמין אותם או להכין לבד במחשב – אבל כך אי אפשר לקבל כמות גדולה ועלויות נמוכות). אפשר להניח את הדיסקים במשרד עבור הלקוחות, לחלק אותם בתערוכות, לשלוח בדואר ללקוחות מסוימים או ללקוחות פוטנציאליים, או לעשות איתם דברים אחרים.
עליה במחירהמנהל במקום העובד

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!