צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 765 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

מהדורה מוגבלת

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בעת ייצור של מוצרים, ולפעמים גם בתחום השירותים, ישנו מושג שנקרא Limited edition. זה אומר שסדרה מסוימת מאופיינת בפונקציות נוספות ובהבדלים שונים מהכמות העיקרית של המוצר. או שהסדרה הזאת נמכרת במחיר מסוים. אם הביקוש עולה על ההיצע – המחיר הרבה יותר גבוה, כדי להרוויח כמה שיותר כסף. אם הביקוש בערך שווה להיצע – המחיר משתנה במעט. ורק אם הביקוש אינו מספיק – משתמשים בשיטה הזאת כדי לעודד מכירות, כדי שתמורת אותו סכום של כסף הלקוח יוכל להרשות לעצמו קצת יותר איכות.

דוגמה: Ferrari מייצרים מהדורה מוגבלת ומתוחכמת של רכבים במחיר כפול, וזאת למרות העובדה שגם לגרסה הבסיסית יש להמתין תקופה די ממושכת.

Mazda מייצרת מהדורה מוגבלת כמעט באותו מחיר כמו הסדרה הבסיסית – כדי לגוון ולעודד מעט את הביקוש.

Renault מייצרת מהדורה מוגבלת במחיר הרבה יותר נמוך מאשר המחיר של הדגם הבסיסי שאינו כלול במבצע – כדי להעלות את הביקוש באופן משמעותי.

השיטה הזאת מיושמת גם בתחום מתן השירותים. למשל, כאשר 50 הלקוחות הראשונים מקבלים שירותים נוספים, או מתנות או שהם מקבלים את השירות תמורת תעריף מיוחד.

ישנם שני הבדלים עיקריים: הכמות המוגבלת של המוצר/השירות וההבדלים המסוימים לעומת הגרסה הסטנדרטית מבחינת המפרט, המאפיינים או התכונות.

תחשבו איך תוכלו ליישם את המידע הזה בעסק שלכם.
מגדלי "אייל"אין "לא"

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!