צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 765 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

טעויות במודעות פרסום כאמצעי למשיכת לקוחות

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
כאשר אתם מפרסמים מודעות, אתם יכולים לדרבן פניות נוספות מצד הצרכנים. בשביל זה יש למשוך את תשומת לבם למודעות הפרסום. לדוגמה, תעשו בה שגיאת כתיב ותבטיחו לכל אחד שימצא אותה (או לכל אדם חמישי) פרס כלשהו. אבל בגלל שפיסת עיתון לא יכולה להיות פרס – על מנת לקבל אותו המוצאים את השגיאות יצטרכו לעשות כמה פעולות נוספות. לכן הרבה אנשים ימצאו את הטעות אבל לא יגיעו לקבל את הפרס. ואלה שיגיעו – אתם יכולים לבקש מהם למלא שאלונים, בטענה ש"הנהלת החשבונות לא מאפשרת לנו לחלק פרסים לכל אחד – אנחנו חייבים לתת להם דין וחשבון". או שאתם יכולים לבקש מהם להגיע תחילה לפרזנטציה קטנה, בגלל שחלוקת הפרסים תתקיים רק אחרי שהפרזנטציה תסתיים.

כמה פעמים נתקלתי בשיטה זו ברמת עיתונים שמפרסמים מודעות בחינם. ההצעה הייתה למצוא 3-5 מודעות שמכילות טעויות גדולות או משפטים חסרי היגיון. אנשים שמחפשים את המודעות הללו מתבוננים בעיתון בתשומת לב רבה יותר. זה נותן למפרסמים סיבה נוספת לבחור דווקא בעיתון זה. החיסרון הבולט של המבצעים הללו הוא שבין המוצאים את "המודעות הלא טובות" מוגרלים או מחולקים לאנשים הראשונים שלושה – ארבעה פרסים עלובים, דוגמת כרטיס כניסה לקולנוע או טוסטר סיני שעולה 50 ₪. ככל שהסיכוי לזכות בפרס במבצע קידום הוא נמוך יותר – כך פחות אנשים ירצו להשתתף בו. הצעד היעיל ביותר במקרה זה הוא הגדלת כמות הפרסים פי כמה פעמים, ואפשר אפילו להעמיד תנאים מסוימים לקבלת הפרס. לדוגמה – חלוקת הפרסים בתוך החנות. או חלוקת פרסים רק לאנשים שביצעו קנייה כלשהי.

ואפשר להפיק תועלת גם מטעויות לא מתוכננות מהעבר. אתם יכולים למשל לפרסם מודעה "100 ₪ לכל אחד שיביא מודעה שלנו שבה הוא מצא טעויות".
התלונה של הצרכן לדרג העליון ביותראחריות מהמוכר

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!