צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 4 חודשים בהתחייבות לתוצאות
(ואם אין לך עסק, אז איך להקים עסק שמכניס עשרות אלפי ₪ בחודש?)
סטטיסטיקת המודעה: 355 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

תעודת עבודה יפה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
מה בחברה שלכם עושה ההנהלה כאשר יש לשבח עובד מסוים בגלל סיבה בעלת משמעות זניחה? ישנן שתי שיטות נפוצות. או שההנהלה לא עושה כלום, או שהיא פשוט אומרת "כל הכבוד, עבודה מצוינת (או טובה) ועוד מילה או שתיים. זה הכול. הברכה הסתיימה, אפשר להמשיך לעבוד.

ומה נשאר לעובד שיוכל להעיד על כך שהוא קיבל ציון לשבח? שום דבר. הרי המילים שנאמרו נשכחות עם הזמן. וכעבר זמן מה העובד עלול פשוט לא לזכור ששיבחו אותו. ולעומת זאת המנהל עלול להתחיל לחשוב שהוא טוב מדי ומחלק מחמאות על ימין ועל שמאל עשרות פעמים ביום.

איך אפשר להימנע מזה ולזכות ביתרונות הנוספים של שיטת העלאת המוטיבציה הלא חומרנית הזאת - השבח?

זה פשוט מאוד. יחד עם אמירת השבח תעניקו לעובד כרטיס ברכה קטן (בגודל של גלוית דואר) שעליו אתם בהחלט יכולים לכתוב: "כל הכבוד! תודה על הביצוע הנהדר של העבודה!" ותשאירו מקום לשם של העובד לחתימת המנהל.

אתם יכולים לבחור את הטקסט בהתאם לטעמכם האישי, או להכין מספר סוגים של כרטיסים בהם תשתמשו באירועים השונים. עלות של כרטיס כזה שעשוי מנייר איכותי ובצבע אחיד תהיה בטווח של 0.3-1 ₪. אבל התוצאה בעקבות השימוש בהם תהיה הרבה יותר משמעותית.

על מנת לא לדחות את זה מכל מיני סיבות, אתם בהחלט יכולים להתחיל מטקסט בכתב יד ומדף בגודל 4A המקופל לשניים. אני מניח שיש לכם נייר כזה במשרד.

לא בהכרח המנהלים צריכים לחלק כרטיסים כאלה לעובדים שלהם. הם יכולים להיות מופצים גם בכיוון ההפוך. וגם בצורה אופקית. בצורה כזאת תוכלו לחזק את היחסים בין האנשים השונים בחברה ולהעלות את רמת המוטיבציה הכללית.
אחריות מהמוכרלמה שלא תגיעו לביתו של הלקוח?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!