צור קשר

מתנה לבעלי עסקים!
הדו"ח המיוחד להכפלת רווחים בשיטת 5*20
מאת: אליהו ארנד

 
מתנה לבעלי עסקים!
הדו"ח המיוחד להכפלת רווחים בשיטת 5*20.
מאת: אליהו ארנד.
לאחר ההרשמה תקבל את הדו"ח ישירות לתיבת המייל שלך
סטטיסטיקת המודעה: 76 לחיצות
 

אליהו ארנד - מומחה לאסטרטגיית צמיחה עסקית 

ובעלים של אתר הוםביז

 

5 סיבות אסטרטגיות לחשיבות יצירת תוכן שיווקי לעסק שלכם!

מפרי עיטו של:   אליהו ארנד - מומחה לאסטרטגיית צמיחה עסקית

להדפסה

5 סיבות אסטרטגיות לחשיבות יצירת תוכן שיווקי לעסק שלכם! הסרטון>>

במאמר הקודם סיפרתי לכם סיפור מתסכל או משמח:) אתם תשפטו
ומפתיע על לקוחה שלי שהצטרפה מבלי לקרוא את. תוכן, ונתתי לכן תרגיל קטן . מוזמנים לחזור אליו

היום אני רוצה לספר לכם שלאחרונה אני נשאל המון המון על יצירת תוכן, איך ליצור על כך הרבה ואיכותי? כמה זמן להשקיע בזה? באיזו תדירות? ועוד ועוד..

אז במקום לענות לכם על דברים טכניים, אתן לכם את החשיבות האסטרטגית ו-5 מטרות חשובות של תוכן, כח אם תכינו את החשיבות, זה יקל עליכם..

1. מיתוג באמצעות תוכן. בניגוד לחברות ענק עם תקציבי מיליונים, שיכולים לבזבז על מיתוג המוני, לעסק קטן יש משאבים מוגבלים, ותוכן איכותי שנוגע בכאבי הלקוחות, זאת דרך מצוינת למתג את עצמכם כאוטוריטות המומחים בתחומכם. ככל שהתוכן יותר איכותי כך גם מנועי החיפוש והמדיה יעזרו לכם בקידומו.

וזאת דרך מצויינת לשמור על עצמכם גבוהה בתודעת הלקוחות שלכם!! זה גם מגדיל אחוזי מכירות, מגדיל הפניות פה לאוזן, מגדיל מכירות חוזרות ועוד..

2. בידול- יש המון אפשרויות לבדל ולייחד את עצמכם על פני המתחרים,
אחת מהן זה שיווק תוכן, תוכן בתדירות, או באיכות, או בסטאנדארט מסויים, או בערוצים שונים מהמתחרים, זאת דרך מצויינת נוספת לבדל את עצמכם על פני המתחרים

3. יצירת אמון חיבור אישי והזדהות איתכם או המותג שלכם. בווריאציות שונות לאופי שונה של לקוחות. לקוחות שונים מתקדמים ומונעים מתכנים שונים.

4. הבנה לעומק של וריאציות שונות שבהם המוצרים והשירותים שלכם עשויים לפתור את כאבי ואתגרי הלקוחות. ובכך כל פעם נותר עוד פעמון ועוד צלצול השכמה שמגדיל את הסיכויים שלקוחות ייעזרו בכם ובמודרים שלכם כדי לשפר לעצמם את איכות החיים.

5. בשלות לקוחות - רק השנה 3 עסקים בתכנית הליווי שלי זה אנשים שעוקבים אחרי יותר מעשור. אחת מהם עוקבת אחרי מ-2013, ועוד 2 שעוקבים אחרי מ-2014.
ובכל אותו הזמן הם הכירו אותי ואני בכלל לא ידעתי על קיומם, חוץ מזה שהמיילים שלהם היו רשומים לי במערכת. ובכל אותו הזמן ל-2 מהם בכלל לא היה עסק, ואחת מהם היתה בכמה תכניות שרובן לא ממש הצליחו לעזור לה,
ואפילו שוחחנו בעבר והיא לא הצטרפה אלי והיתה עם הרבה היסוסים, עד שהיה מסר אחד שגרם לה לפנות אלי בבהלה ונחישות בלי טיפת היסוס..

ולשמחתי העסק שלה בשלבי צמיחה משמעותית..

בונוס 6. תוכן איכותי מייעל ומוזיל לכם עלויות שיווק ובעיקר פרסום, המון סיבות,וגם מהסיבה שהרבה מדוורים שלכם מעברים את התכנים לחברים ומשפחה רלוונטיים, והם מצטרפים בחינם למשפך השיווק שלכם.

עכשיו השאלה שלי אליכם, מה יותר מפחיד אתכם?
החשיפה והחשש שאולי יש מישהו דמיוני שיחשוב שאתם מוזרים או לא מקצועיים מספיק?

או לוותר על כל התועלות והשפע הזה?

אשמח מאוד לשמוע דעתכם ושאלות שלכם בתגובות:

אליהו ארנד - מומחה לאסטרטגיית צמיחה עסקית

לבדיקת התאמה לליווי ממוקד יום יומי ואישי שלי תירשמו מכאן>>
ונעשה שיחת היכרות אישית ללא עלות ובלי מחויבות

נ.ב.
ואם עדיין לא קבלתם את ה'דו"ח המיוחד להכפלת רווחים בשיטת 5X20'?
מוזמנים להרשם מכאן>>

[הלקוחה שהתלוננה] הסוכן האוטומטי לתיאום שיחות עם לקוחות איכותיים בעסק שלכם נחשף!בידול עסקי אמיתי!! איך לנצח את התחרות? [ והאם כל אחד יכול? ]

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!