צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 507 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חמאה מדברת

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
מה היצרנים לא יעשו על מנת למשוך את תשומת לבם של הלקוחות דווקא למוצר שלהם מתוך כל המוצרים הנמצאים על המדפים בחנות. אריזות שונות ומגוונות בצורתן ובצבען – זה הכרחי, אבל כיום זה נחשב לגישה מיושנת. ואפילו נורות מהבהבות על גבי האריזות שיצרנים מסוימים בתחום התרופות כל כך אוהבים – גם זה כבר מיושן.

בהתחשב בפיתוח המודרני של טכנולוגיות המידע, כיום שיא האופנה בתחום השיווק הוא סוג של אינטראקציה תוך שימוש בכמות גדולה ככל הניתן של תמריצים.

למשל, יצרן סוגי החמאות והמרגרינות השונים Parkay צייד את האריזות הגדולות של המרגרינה ברגליים קטנות המונעות ע"י חשמל, חיישן תנועה ורמקול עם משפט מוקלט. ברגע שמישהו עובר בסביבה – האריזה מתחילה להתנדנד קלות ושואלת בקול שמח: "לא שכחתם לקחת חמאה?" כתוצאה מהמהלך הזה המכירות עלו בצורה דרסטית.

מצפים שחבילה שתכלול פתרונות שיווק מסוג זה תצא לשוק בזמן הקרוב ומחירה יהיה סביר. בנוסף למשפטים מוקלטים היצרנים מבטיחים שימוש בריחות ובאפקטי אור שונים המבוססים על דיודות אור.
בניין מקורימציאות מזכוכית

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!