צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 457 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חימום

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
מתי בפעם האחרונה עובדי המשרד בחברה שלכם ביצעו תרגילי התעמלות לחימום שלהם? קרוב לוודאי, אתם לא תוכלו להיזכר בכך. העניין הוא שביצוע של פעולות חימום פשוטות במשך דקה-שתיים מדי שעה וחצי-שעתיים יכול להועיל לכולם.

ביצוע תרגילי החימום מועיל לעובדים, כיוון שהוא מונע את התפתחותם של אוסטיאוחונדרוזיס ושל טחורים, וכן של מחלות אחרות אשר נגרמות כתוצאה מישיבה מרובה. ביצוע התרגילים באופן שוטף לאורך כל יום העבודה מעלה את רמת תפקודו של הגוף שלנו ומשפר את ההרגשה הכללית, במיוחד לקראת סופו של היום.

זה מועיל גם למעסיקים. הרי עובד בריא יותר – זה פחות תשלומים של ימי מחלה ופחות הפסדים בגלל אי עמידה בלוח הזמנים. העובדה שהעובד יהיה ערני וחרוץ יותר לקראת סוף יום העבודה תגרום להתייעלות של העבודה. ע"י שילוב של תרגילי חימום בעבודה, אתם תראו לעובדים שלכם שאתם דואגים להם.

אילו תרגילים יש לעשות? עפ"י ראות עיניכם. קיימים שיטות וסוגים רבים של תרגילים. תבחרו באותם הסוגים שהעובדים ייהנו לבצע אותם. בתור התחלה אפשר פשוט לנסות לחמם את כל השרירים, תתכופפו לכל הכיוונים, תתיישבו מספר פעמים, תמתחו את הגוף, תסובבו אותו ימינה ושמאלה, תחממו את הידיים. תיזכרו בתרגילים אותם נהגתם לעשות בבית הספר.
הערכת האטרקטיביות של כיוון עסקי חדשתשתמשו באנשים שעובדים מהבית

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!