צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 1,016 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תהפכו את נקודת שירות הלקוחות הפחות עמוסה למושכת יותר

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
אם יש לכם חברה מספיק גדולה, קרוב לוודאי שמתם לב שבסניף אחד יש מכירות מהבוקר עד הערב, ובסניף אחר שנמצא באזור מרוחק יותר העובדים רוב הזמן נחים בגלל שאין לקוחות. יכול להיות מצב שבו בחנות יש שתי קופות, והטור בקופה הרחוקה יותר מהכניסה תמיד קצר יותר מהטור בקופה השנייה. או במסעדה – יש שולחנות שיושבים בהם הרבה פחות לקוחות מאשר בשולחנות האחרים. או אפשרויות אחרות, שבהן מקום אחד מפסיד לשני ובעיקר בגלל סיבות טריטוריאליות ולא בגלל שירות לא איכותי.

אני מציע לכם לארגן מבצעי קידום מיוחדים בשביל המקומות הללו. למשל במסעדה אתם יכולים להודיע שבשולחנות מסוימים יש הנחה על ההזמנה (לא כולל משקאות אלכוהוליים). בחנות – בקופה הרחוקה יותר על כל קנייה מעל 200 ₪ מקבלים שוקולד במתנה. אפשר להודיע בפרסומות שלסניף מחוץ לעיר יש חניה ענקית, והסניף מציע הנחה נוספת של 2% (לדוגמה אם גם עושים בו את ההזמנה וגם משלמים בו).

תחשבו איך אפשר להפנות זרמים של צרכנים מנקודות שירות הלקוחות העמוסות לנקודות הריקות. גם אם זה יהיה כרוך בהוצאות נוספות, תוכלו ליהנות מרווחים גדולים – בזכות שירות איכותי יותר לכמות גדולה יותר של לקוחות (במחלקות העמוסות בדרך כלל רמת השירות יורדת).
כושר פירעון ומראה חיצוניאחסון של מוצרים עונתיים

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!