צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 186 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 

האם כדאי להיות הטובים ביותר?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
טענה מזיקה – "חייבים להיות הטובים ביותר, ואז האחרים יימשכו אליכם".

למה המיתוס הזה הינו מזיק?

עכשיו אני אדגים זאת. תגידו, איזה רכב הוא הטוב ביותר? :-) מה, אתם מתקשים עם התשובה? אתם לא יכולים להחליט לפי אילו פרמטרים לערוך את ההשוואה? זאת הבעיה הראשונה.

והנה הבעיה השנייה: אם אתם חושבים שהרכב הטוב ביותר הוא "יגואר", "למבורג'יני", "אסטון מרטין" או "בנטלי" – אני מניח שאתם גם נוהגים בו? מה, לא? :-) ולמה?

אם אתם מפרסמים את עצמכם בתור הטובים ביותר – מצד אחד, בהתחלה תצטרכו לצעוק בקול רם ובמשך הרבה זמן: "אני – הטוב ביותר!!!", כדי להעביר את המסר הזה ללקוחות הפוטנציאליים. לאחר מכן תצטרכו להשקיע את אותם המאמצים והזמן כדי לשכנע כל לקוח בנפרד שאתם באמת הטובים ביותר, להרביץ לעצמכם בחזה ולהביא הוכחות (בזמן שהלקוח יביע מחאה ויתנגד).

וכאשר בסופו של דבר תוכיחו ללקוח הפוטנציאלי שלכם שאתם באמת הטובים ביותר בשוק, ישנה סבירות מאוד גדולה, שהאדם ייאנח, יגיד לכם "הטוב ביותר הוא כנראה יקר מדי" – ויפנה למתחרים שלכם, שלא ניסו להתרברב כמוכם. כיוון שבדרך כלל מפחדים מהטובים ביותר. מצפים מהם מחירים גבוהים יותר, הערכה עצמית מופרזת, יחס מזלזל כלפי הלקוחות וכדומה.

אז מה לעשות? אם אין לכם הוכחה אמינה ומשכנעת, כמו פטיש, לכך שאתם באמת הטובים ביותר – אל תתרברבו בניסיון להוכיח שאתם הטובים ביותר. במקום זאת כדאי שתפרסמו את עצמכם בתור "טובים מאוד". הרבה יותר קל לשכנע בכך את האחרים. זה לא מעורר התנגדות כה עזה ("כן, הוא הטוב ביותר, בטח, ממש לא נראה לי!"). זה לא מעורר את "הפחד מהטוב ביותר".

ישנם מספר ענפים, שהם מהווים יוצאי דופן – בהם חשוב להיות הטובים ביותר, כיוון שהאלוף מקבל כמעט את הכול. אבל ישנם מעט מאוד תחומים כאלה, וככל הנראה העסק שלכם אינו משתייך לאחד מהם. אי לכך אפשר להמר ביחס של 99 ל- 1 על כך, שיותר משתלם עבורכם להיות "טוב מאוד" ולא "הטוב ביותר".

אני מאחל לכם להיות טובים מאוד :-)
חדר משחקיםיתרונות המפתח

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!