צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 457 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למה שלא תגיעו לביתו של הלקוח?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
אם הלקוח לא מגיע אליכם – אתם לא חושבים שהגיע הזמן שאתם תגיעו אליו הביתה? לספק שירותים מסוימים בביתו או במשרדו של הלקוח, להביא לו הביתה את המוצר שהוא הזמין.

האפשרות הנפוצה ביותר – מכירת עם משלוח של אוכל מוכן, טלפונים סלולריים ומכשירים אלקטרוניים נוספים, וגם שירותי מורה פרטי ומסז'יסט.

אבל אפשר לקרב גם שירותים אחרים ללקוחות – בדרך זו או אחרת. העיקר – כרגיל: לחשוב היטב על כל האפשרויות הקיימות. ובסופו של דבר יסתבר שעם אספקה עד הבית אפשר למכור אפילו השכרת רכב ושירותים של עורך דין. וגם אביזרים לרכב, וגם טיפול ארומותרפיה, ועוד הרבה שירותים ומוצרים שונים.

אתם יכולים להסתמך על שתי אסטרטגיות עיקריות של קבלת רווחים נוספים (חוץ מהאפשרויות שבהן רוב המתחרים בשוק מציעים את השירות הדומה תמורת מחיר סביר. לדוגמה – מכירת טלפונים סלולריים עם אספקה עד הבית).

האסטרטגיה הראשונה – קבלת רווח נוסף על חשבון האספקה. אם הלקוח משלם 50 ₪ תמורת אספקה עד הבית, ואתם משלמים לשליח רק 10 ₪ - אז 40 ₪ הם רווח נקי.

האסטרטגיה השנייה – אספקה חינם בתור יתרון תחרותי. במצבים מסוימים שירות כזה מאפשר להגדיל בצורה משמעותית את כמות המכירות. כתוצאה מזה ההוצאות בהן כרוכה האספקה יכוסו על חשבון המכירות הנוספות. תבדקו איזו מהאפשרויות מתאימה לכם יותר, כמובן אם המתחרים עדיין לא מלחיצים אתכם יותר מדי.
תעודת עבודה יפהמערבבים את העובדים

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!