צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 1,001 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדר משחקים

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
במרבית החברות חל איסור מוחלט על משחקים בזמן העבודה. יכולים לפטר בגלל זה, לא לתת את הפרמיה, לקנוס או להעניש בכל דרך אחרת. אף על פי כן האנשים שיחקו בעבר, משחקים כיום וישחקו בעתיד. אחת הסיבות – שעמום, סיבה אחרת – הרצון לעשות הפסקה. או התלהבות. או משהו אחר.

נהוג לחשוב שמשחקים בזמן העבודה מורידים את פריון העבודה, מפחיתים את הריכוז בעבודה ובכלל – העובדים מבזבזים את שעות העבודה אשר תמורתן הם מקבלים שכר על עצמם ולא על הבעלים.

אבל מה יקרה אם המשחקים בזמן העבודה יהפכו למותרים? כמובן, לא עבור כל העובדים באופן כללי, אלא רק עבור קטגוריות מסוימות. אני לא מצאתי שום היגיון ברשות לשחק שתינתן לנהגי מוניות או לסבלים.

ומה דעתכם על מתן הרשות לשחק לסוכני מכירות, מנהלים או פרסומאים (ולבעלי מקצועות אחרים בהם נדרשת חשיבה)?! בחברות מסוימות חושבים שתהיה בכך תועלת רבה.

ראשית כל, כפי שציינתי לעיל, גם ככה במקום העבודה חלק ניכר מהעובדים משחקים, פשוט באופן לא רשמי. ובמקרה הזה אנו מרשים לשחק, ובעקבות זאת מתקנים במידת הצורך את משך יום העבודה או את השכר. זהו השינוי הראשון.

הסעיף השני הוא העובדה כי המשחק מהווה שיטה לעבור לעיסוק אחר או לנוח בצורה יעילה. כבר מזמן ידוע ששינויי בעיסוק (אם אינכם עובדים בעומס מופרז) – זוהי המנוחה הטובה ביותר. ולא משנה מה עובד – הראש או השרירים.

הסעיף השלישי, אבל לא פחות חשוב, הוא העובדה שהמשחק מעודד חשיבה יצירתית. אם הראש שלכם מציע רק פתרונות ישנים וללא יעילים, ייתכן וכדאי לכם לשחק קצת. זאת הסיבה שבגללה בסדנאות יצירתיות משתמשים בצורה אינטנסיבית במשחקים השונים.

החברות המתקדמות (או הזהירות) ביותר לא רק מרשות לשחק, אלא במידה מסוימת גם שולטות על המשחק של העובדים. לדוגמא, באמצעות הצבת חדרי משחקים והתקנה של משחקים שיש להם סבירות גבוהה יחסית לפתח דרך חשיבה מסוימת.

תחשבו, אולי הגיע הזמן להפסיק לשחק בסתר בסוליטר ובשדה המוקשים המשעממים ולעבור בצורה רשמית למשחקים יותר יעילים?
4 שיטות לצמצם את ההוצאות שלכם על מודעות פרסוםהאם כדאי להיות הטובים ביותר?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!