צור קשר

 

 
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מנהל זמני

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
כבר הצעתי לכם מדי פעם לעבור לעבודה אחרת בחברה, או למחלקה אחרת. אבל בהצעה הקודמת העיסוק החליפי הזמני נשאר באותה דרגה ניהולית. אם אתם מנהלים מדרגה בינונית – תעבדו בתור מנהלים באותה דרגה במחלקה אחרת. הרעיון שלהלן שונה מהרעיון הזה, למרות שהוא דומה לו.

תעניקו לעובדים שהוכיחו את עצמם לאחרונה (לדוגמה, גילו יוזמה ואחריות בפיתרון של בעיות רציניות) – הטבה מיוחדת. הטבה שבאה לידי ביטוי בעבודה זמנית בתור סגן / עוזר מנהל. או מנהל בדרגה פחות בכירה בחברות הגדולות. לפרק זמן של שבוע עד שבועיים.

פעולה זו נותנת לעובד ניסיון חדש ומעניין. מאפשר להסתכל על פעילות החברה מזווית ראיה אחרת. מעלה את ההתעניינות בקידום – במיוחד אם הקידום הזמני הזה מלווה לא רק בחובות של התפקיד אלא גם בפריבילגיות שלו.

אתם תקדישו קצת זמן לתכנון של מהלך זה – תוכלו להפוך את ההטבה הזאת לאחת הנחשקות ביותר בחברה. הרי להבדיל מכסף וממתנות חומריות לא תוכלו לתת לכולם להפוך למנהלים לזמן קצר. משהו שקיים בכמות מוגבלת תמיד מוערך יותר ממשהו שנמצא בשפע.

רווח נוסף:
תעקבו אחר הפעילות של כל עובד במקום החדש דרך אגף כוח האדם. קרוב לוודאי, תגלו הרבה דברים חדשים ומועילים.

מועילים בעיקר לתכנון הקידום של העובד בחברה. או לתכנון היעדר הקידום, במקרה שהעובד עדיין צריך ללמוד הרבה ולהתבגר מבחינה מקצועית לפני שהוא יהיה מסוגל להיות מנהל טוב.

אבל תיקחו בחשבון, שככל שתשתמשו יותר בשיטת "מנהל זמני" למטרת תכנון הקידום של עובדים – כך תהיה לה פחות משמעות בתור שיטה לשיפור המוטיבציה של העובדים.

הרי יש הבדל בין להעניק הטבה לבין לערוך בדיקה. בדיקה, במיוחד כזאת שמשפיעה על אפשרויות הקידום בחברה יותר דומה למבחן מאשר למתנה.
אחסון של מוצרים עונתייםתגרילו את גובה ההנחה

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!