צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 479 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

חתימה מפורסמת

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
לחתימות של אנשים מפורסמים יש ערך מסוים בפני עצמם. ישנם אנשים שאוספים חתימות. ישנם אנשים שאוספים את כל הקשור לדמות המוערצת על ידיהם (אליל, מודל חיקוי וכו'). ורוב האנשים מתייחסים לחתימות של אנשים מפורסמים בצורה חיובית מאופקת. אין – לא נורא, יש – נחמד, אבל זאת לא סיבה לקפוץ מרוב שמחה.

בהסתמך על כל הנאמר לעיל אני מציע לכם לתכנן ולקיים מבצע של חלוקת חתימות, או הגרלה של כמות מסוימת של חתימות. תנאי ההשתתפות – לפי ראות עיניכם. על מה בדיוק ימוקמו החתימות – כדאי להחליט במקום. אפשר על התמונות של האדם החותם, ואפשר גם על חפצים בעלי ערך רב יותר: תקליטורים, כדורים, חולצות, ספרים וכו'.

ברמה הפריפריאלית האפשרות הזאת נוחה יותר בזכות הימצאות של כוכבים מקומיים "זולים" יותר, פחות מאמצים למשיכת העיתונאים ופחות אירועי בידור מסביב. כל אלה יגרמו לכך שבפריפריה מבצע קידום מסוג זה יניב תוצאות טובות יותר מאשר במרכז. אבל בערים הגדולות יותר קל יותר לארגן סדרת מבצעי קידום שכוללים חלוקת / הגרלת חתימות.

רווח נוסף:

1. הוספת אנשים חדשים לרשימות התפוצה שלכם (הבסיס לדיוור ישיר).

2. משיכת קבוצה מסוימת של צרכנים בתור לקוחות – אלה הם האנשים המשתייכים לגרעין המעריצים של האדם שסיפק לכם את החתימות. אנשים כאלה מוכנים להשקיע מאמצים רבים כדי לקבל את מה שהם רוצים. למשל – לבוא אליכם מעיר אחרת. או לקנות משהו שהם לא באמת צריכים.

3. חלוקת חתימות של אישיות מפורסמת כלשהי – סיבה טובה לפרסום בחינם בעיתון המקומי או אפילו במהדורת חדשות.
הנזק שנגרם מחוסר ההתאמה בין המבחר המפורסם למלאישירות בקופסה

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!