צור קשר

 

 
רוצה שהמודעה שלך תופיע כאן?
קבל 100 קליקים ראשנים (לחיצות) על המודעה שלך,
והמודעה תאושרת מיד לאחר אישור מנהל.
פרסום העסק שלך.
סטטיסטיקת המודעה: 55 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ממה מתחיל משא ומתן?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
משא ומתן מתחיל בעצם בשניות הראשונות של הפגישה. כבר ברגעים הראשונים אתם חייבים ליצור רושם חיובי. בו זמנית גם אתם, באופן מודע או לא מודע, מעריכים את המשתתף השני בשיחה ומגדירים את היחס שלכם כלפיו. למה זה חשוב?

אם אתם מוצאים חן בעיני אנשים אחרים – הם יראו את כל האיכויות שלכם. אם אתם לא מוצאים חן בעיניהם – ברוב המקרים הם ישימו לב רק לתכונות השליליות ביותר שלכם. אם הלקוחה מחבבת אתכם, היא תפרש את ההתרוצצויות שלכם סביבה כסימן של להט ושל רצון לעזור, אבל אם היא לא מחבבת אתכם זה יוכיח לה פעם נוספת שאתם אידיוטים. אדם שמשוחח איתכם יכול לראות במזג הרגוע שלכם הפגנת טקט במידה והוא מחבב אתכם , ואילו אדם אחר שלא מחבב אתכם יכול לראות בזה חולשה. מנהל שאתם מוצאים חן בעיניו יראה בעקשנות שלכם הפגנת אופי חזק, ואילו מנהל שלא כל כך מחבב אתכם יחליט שאתם מתנשאים.

עבור אדם אחד גאון, עבור אדם אחר טיפש – הכול תלוי בדמותכם בדמיונו. "אם תכבשו את הדמיון, תכבשו את הלב" (אני לא זוכר מי אמר את המשפט הזה).

השיטה הפשוטה ביותר שלא כרוכה בשום אמצעים והיא גם היעילה ביותר לפתח קשרים עם אנשים אחרים – להסתכל להם בעיניים. תקבעו לכם כלל:

כאשר אתם נפגשים עם אנשים, תסתכלו להם בעיניים ותחייכו אליהם.
7 דרכים להגדיל את ההיענות לשאלון שלכםאנשים פשוטים או דוגמנים?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!