צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 312 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

איך אפשר להסוות את העלאת המחירים?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
לעיתים אפשר להסוות את העלאת המחיר. נראה כי המחיר נשאר בדיוק כמו שהוא היה לפני חודש, אבל למעשה הוא עלה – ולקופה שלכם נכנס יותר כסף.

איך עושים את זה?

לעיתים למוצר מצורפים בונוסים שונים בחינם – אריזה, הובלה, הרכבה, חלקי חילוף, סוללות, תמיכה טכנית, תקופת אחריות, רכישה בתשלומים וכדומה.

אתם יכולים להוריד משהו מהבונוסים הללו שניתנים בחינם. כתוצאה מכך המחיר של המוצר יישאר ללא שינוי, ואילו לכם הוא יעלה פחות. זה יהיה שווה ערך להעלאת המחיר של המוצר בסכום שזהה לעלות הבונוס עבורכם.

לדוגמה, נניח שעד היום הובלתם את המוצר בחינם. אבל זה לא מצוין בפרסום. וכל הובלה כזאת הייתה עולה לכם 20 ₪. אתם יכולים להפסיק להוביל את המוצר בחינם. כלומר - לקוח יקר, בבקשה תקבל את המוצר שלך – דרך אגב, תמורת 20 ₪ בלבד (+ מע"מ) אנחנו נוביל אותו לביתך.

בצורה כזאת תוכלו לחסוך 20 ₪ (ואם תבקשו 30, אז גם תרוויחו). וכל שקל שהצלחתם לחסוך כידוע הינו שווה ערך לשקל שהרווחתם. כלומר, התוצאה הכלכלית עבורכם היא זהה לזאת שהייתה מתקבלת אילו הייתם מעלים את מחירו של המוצר באותו הסכום של 20 ₪.

ועל אילו מוצרים אתם יכולים "להעלות" את המחיר?
ניהול של זמן. למה צריכים את זה?למה העובדים לא מבצעים את המשימות המוטלות עליהם?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!