צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 824 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ציוד עזר מסחרי

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
אם אתם מייצרים או מוכרים בסיטונות תוצרת שונה – אז למה שלא תציעו ללקוחות שלכם ציוד מסחרי מיוחד המיועד לתוצרת זאת? ישנן חברות, ברובן גדולות, שפועלות בדיוק כך. אבל רוב החברות מתמקדות רק במכירת הסחורה. לפעמים אפילו מוכרים אותה באריזה לא איכותית. והן אפילו לרגע לא שוקלות להציע מתקן, מדף או סתם סרט עם ווים לנקודות המכירה בהן הסחורה הזאת משווקת. הרי לפעמים מספיק להשקיע כמה שקלים בודדים כדי שבהמשך המוצר שלכם יימצא במקום שבו לא יהיו מתחרים. לדוגמה על הקיר. או בין המדפים. או עוד איפשהו.

כתוצאה ממהלך זה גם הכמות של הסחורה הגלויה לעיני הלקוחות תלך ותגדל. כמו כן, לא תזיק הופעה מחוזקת של הסמל המסחרי שלכם בנקודות המכירה.

איך להחזיר את הכסף שהושקע ברכישת הציוד? אתם יכולים לגבות תמורתו תשלום בנקודות המכירה, אבל זהו אינו מהלך חכם. האפשרות היעילה יותר היא היצמדות להיקפי מכירות מסוימים: לדוגמה – אם מישהו קונה מוצרים בסכום כולל של 1000 ₪ ומעלה – הוא זכאי לקבלת המתקן בחינם (אם הוא רוצה). כמו כן, ניתן לחלק סט התחלתי לכל השותפים החדשים.

אפשרות נוספת – אתם יכולים לצרף סטים או פריטי ציוד לאריזת המוצר. מי שקונה 1000 סוללות – מקבל במתנה מיני-מעמד לסוללות. האפשרות הזאת נוחה יותר מבחינת חישובי עלויות. אבל אינה גמישה כל כך – במקרה שרבים לא ירצו את הציוד שלכם. וזה עומד לקרות: הרי בחברות רבות קיימים נהלים ברורים בנושא זה. ובחברות אחרות הכול כל כך מלא ודחוס במתחרים שלכם, שפשוט כבר לא נשאר מקום.
חיזוק הדדיעבור חברי ארגונים לא מסחריים

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!