צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 479 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 

חישוב המחיר

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
ברוב מדריכי השיווק והמכירות ממליצים לקבוע שיטת תמחור כמה שיותר פשוטה וברורה, כדי שהלקוח יוכל להבין ולחשב הכול בעצמו. עבור הלקוח מחיר פשוט פחות מעיק מאשר מחיר מורכב.

אבל ישנה גם דעה מנוגדת, במיוחד במקרים שבהם בתהליך המכירות משתתף מוכר (סוכן מכירות). לפעמים יש טעם לקבוע שיטת תמחור כמה שיותר קשה ומורכבת, שיהיו בה המון גורמים המשפיעים על המחיר הסופי.
קיימים שני יתרונות עיקריים:

- שיטת תמחור כזאת נותנת את האפשרות להתמקח עם הלקוח. אם יש לכם מחיר אחד קבוע – אז הכלי העיקרי שבו אפשר להשתמש הוא הנחה פשוטה. ואם המחיר מורכב מהרבה גורמים? אתם יכולים להוריד את המחיר כאשר האריזה פגומה. או כאשר הלקוח ירצה שההזמנה תהיה מוכנה כעבור יום ולא כעבור שעה. אפשר להציע הובלה עד הכניסה של הבית ולהסביר שזה יעלה יותר מסתם העמסה ברכב.

- מחיר מורכב נותן לכם את האפשרות לנמק את העובדה שהמחירים שלכם יותר גבוהים משל המתחרים, או ממחיר שהוצע ללקוח עקשן יותר (שסיפר לכולם על הנחה נוספת).

אם בא לכם, אפשר לנסות ליישם את השיטה הזאת בחנות-אינטרנט. רק אל תשתמשו בה, אם הלקוח ממלא את העגלה במוצרים וניגש לקופה לשלם עבורם מבלי שיהיה לו מושג כמה הוא יצטרך לשלם.
תמיד בקשר15%

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!