צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 202 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתם מנהלים את הישיבה

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
קחו בחשבון, שהצלחת הישיבה תלויה בכם במידה רבה. לפני תחילת הישיבה, תוודאו שיש לכם ולישיבה שעומדת להתקיים סמכויות הנחוצות למימושם של הפתרונות שיתקבלו. יש ליידע בקצרה את משתתפי הישיבה בנושא הישיבה, ובמה שנדרש מהם במהלכה.

רצוי לבנות את הישיבה לפי שלבים. אפשר מראש לחלק לעובדים את תמצית נושאי הישיבה וחומרי עזר נוספים, אשר מסוגלים לקצר את זמן "קליטת" הבעיה ע"י משתתפי הישיבה.

במהלך הישיבה:

1. כבר בהתחלה תגדירו את נושאי הישיבה, תקבעו את הנהלים שלפיהם אתם מתכוונים לערוך אותה.

2. תפתרו את כל הנושאים לפי הסדר, לפני שאתם עוברים לנושא הבא תוודאו שסיימתם לטפל בנושא הקודם.

3. תתחילו את הדיון בכל נושא מתיאור קצר של המצב הכללי ומבקשה לעזור לפתור אותו. תבקשו תשובות לשאלות מוגדרות (אתם צריכים להכין אותן מראש). רצוי שתפנו את השאלות קודם כל לאותם האנשים, שיכולים לתרום הכי הרבה לפיתרון הבעיה. כמו כן, אתם יכולים לבקש מהאנשים האלה להכין מראש תשובות מפורטות לשאלותיכם.

4. תקבלו בברכה את ההצעות של משתתפי הישיבה האחרים. תשתדלו לשלוט במצב, כדי שלאף אחד לא תהיה אפשרות להשתלט על הדיון ובכך להזיק לאחרים.

5. תחזירו את הדיון לנושא העיקרי, אם אתם רואים שהוא סוטה יותר מדי הצידה. לפעמים נורא מעניין לדבר על דברים שלא ממש קשורים, אבל עכשיו המטרה העיקרית היא לפתור את הבעיה, ולא לבלות את הזמן בצורה נעימה.

6. יותר מדי מילים מזיקות לא פחות משתיקה. תזכירו במהלך הישיבה למשתתפיה שנאספתם על מנת להשיג התקדמות ולמצוא פתרונות לבעיה, ולא כדי לפתח את יכולות הנאום של המשתתפים. אם מישהו מעיר הערה חסרת חשיבות, תכוונו אותו בצורה מנומסת לנושא הנדרש. הפסקה בולטת של דברי הנואם גורמת לתגובה שלילית ומורידה בצורה משמעותית את פעלתנותו.

7. תעודדו את ביטוי נקודות המבט השונות ע"י המשתתפים. ככל שיש יותר דעות (עד גבול מסוים, שמעבר לגבול הזה מתחיל כאוס) כך נוצרת ראיה מציאותית יותר של הבעיה וכתוצאה מכך קל יותר לפתור אותה.

8. חילוקי הדעות בין משתתפי הישיבה הינם מועילים, עליהם נהוג לומר "האמת נוצרת בוויכוח", אבל אם המצב מתחמם יותר מדי – תצננו את המתווכחים, כדי שהוויכוח לא יהפוך לעימות ממשי.

9. תשתתפו בדיון ע"י שימוש בשאלות ובפרשנויות. תשתדלו לחזק את הדיון ולחדש אותו כשיש ירידה באינטנסיביות שלו. אל תכניעו את הדיון, אם הכול מתנהל כראוי.
תשקיעו 10%מהלך פרסומי עבור מכונות כביסה

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!