צור קשר

 

 
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מהן המיומנויות שלכם?

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
הבסיס לפעילות מוצלחת כמעט בכל תחום הוא הידע והיכולות שלכם (או באופן כללי – המיומנויות שלכם). אותן המיומנויות שרכשתם במהלך כל החיים שלכם.

מה שכדאי לכם לעשות בשלב ראשון – זה לרשום את המיומנויות העיקריות שלכם ולבחור מתוכן עשר מיומנויות משמעותיות וחזקות במיוחד.

לנוחות יתרה אני מציע לכם לחלק את המיומנויות לשלוש קטגוריות שונות (החלוקה היא די סמלית, ומיומנות מסיומת יכולה להשתייך לשתי קטגוריות במקביל):
א) מיומנויות מקצועיות:
כל המיומנויות שקשורות לעבודה הנוכחית ולעבודות הקודמות, וכן לתחביבים ולעיסוקי הפנאי שלכם. אתם יודעים לערוך מאזן פי כמה יותר מהר ממנהלי החשבונות האחרים? תרשמו את זה! ומה לגבי המיומנויות שמאפשרות לכם לתקן את המחשב המורכב ביותר? כל השכנים מקנאים בגינה המטופחת שלכם? אתם תמיד לבושים כמו אנשים במגזיני אופנה? הפרסומות שאתם יוצרים אפקטיביות במיוחד?

ב) מיומנויות חברתיות, מיומנויות תקשורת:
איך אתם מתקשרים עם אנשים אחרים? יכול להיות שאתם מסוגלים למכור שלג לאסקימוסי? או שאתם מסוגלים לקדם פרויקט מכל סוג בחברה? יכול להיות שהפציינטים שלכם לא מפסיקים לשבח את הרגישות והאדיבות שלכם? דעתכם חשובה אפילו להנהלה? הילדים שלכם עושים לכם פחות צרות מאשר ילדים אחרים להוריהם? אתם יכולים בחמש דקות להביא כל לקוחה למצב של היסטריה? תרשמו את הכול.

ג) מיומנויות שכליות:
ראשית כל מדובר ביכולות למידה ובחשיבה יעילה. אם אתם מסוגלים ללמוד שפה חדשה תוך שלושה חודשים – זוהי מיומנות חשובה. מיומנות חשובה נוספת היא יכולת לזכור עובדות ונתונים רבים. יכול להיות שאתם יכולים לחשב בעל-פה אחוזים או להמיר סוג מט"ח אחד לסוג אחר בהתאם לשערים השוטפים?

לאחר כתיבת הרשימה תניחו אותה בצד ליום-יומיים. אם תחשבו על רעיונות חדשים – תרשמו אותם תחת הקטגוריות המתאימות. כעבור יומיים תיקחו את הרשימה, תעברו עליה, ותבחרו 10 מיומנויות שהן לפי דעתכם החשובות ביותר.

השקעת זמן כוללת היא משהו כמו שעה וחצי – שעתיים. אם סיימתם את הכול בעשר דקות – תחשבו, עד כמה לקחתם את המשימה הזאת ברצינות?

אריזה מעוצבתמותג משלכם

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!