צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 1,011 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתם לא צריכים את זה? תזרקו!

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
בדיחה
- אפשר להשמיד את המסמכים מהמגירה הזאת? הרי אנחנו לא צריכים אותם יותר.
- אפשר. רק לפני זה תכין שני עותקים מכל אחד מהם.ככל שיש לכם יותר עבודה משרדית, לקוחות ומידע – כך מצטברת אצלכם כמות גדולה יותר של כל מיני מסמכים, ניירות ופתקיות. כמה פעמים יצא לי לראות בחברות שונות שולחנות שהזכירו לי סרטים מצוירים בהם ניסו להדגים ביורוקרטיה – על השולחנות הללו התנוססו בגובה של כמה עשרות סנטימטרים ערימות של ניירת.

למרות בואה של התקופה הדיגיטאלית, כמות הניירת לא פוחתת. כמות הניירת רק גדלה. הרי פעם המזכירה הייתה צריכה כמה דקות על מנת להדפיס עמוד אחד של טקסט. לעומת זאת כיום לשירותכם מדפסות מהירות ביותר שיכולות תוך דקה אחת להדפיס 20, 30 או אפילו 100 עמודים.

להבדיל מבני האדם, המכשירים מוכנים לעבוד 365 ימים בשנה. ולכן בזמן הקרוב כמות הניירת תלך ותגדל. לפחות ברוב החברות. היות וכמות הניירת גדלה, גם הזמן הנדרש לעבודה איתה גדל. ויש גם יותר ויותר בעיות בגלל הנייר. בין היתר – בעיות בריאות: הרי ככל שיש יותר נייר – כך יש יותר אבק באוויר, בגלל שהנייר מתפרק כל הזמן (אומנם בקצב איטי, אך בכל זאת מתפרק), וגם הדיו מתנתק ממנו עם הזמן.

אבל יש שיטה שמאפשרת להקטין את ערימות הנייר המצטברות. השיטה הזאת די פשוטה והיא יכולה לעזור לכל אחד. למישהו זה יעזור באופן משמעותי יותר, למישהו אחר – באופן משמעותי פחות. על מנת ליישם אותה, כל פעם שאתם לוקחים מסמך כלשהו, בתום העבודה איתו תחליטו האם תצטרכו אותו בעתיד. במידה וכן או שאתם לא בטוחים – תשמרו אותו, או תעשו איתו מה שצריך לעשות איתו.

אם אתם בטוחים שלא תצטרכו את המסמך הזה יותר – תזרקו!

למגרסה, לשירותים או ישר לפח האשפה – תחליטו בעצמכם. אבל תפנו אותו משולחן העבודה ומרשימת המועמדים לשימוש בעתיד. אין לכם שום סיבה לנהל מאגרי מסמכים. אם לא תצטרכו אותם – למה לשמור אותם? תשמרו על הבריאות, על העצבים ועל הזמן שלכם. תפשטו את החיים שלכם.
האם אתם משתמשים במוצרים של חברות אחרות?אתה הטוב ביותר!

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!