צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 533 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עבודה רציפה גורמת לתוצאות טובות יותר ממבצעים חד פעמיים

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
אני אציג אנלוגיה פשוטה, שתהיה ברורה למרבית הנהגים. אם תיסעו לעיתים קרובות למרחקים קצרים המנוע נשחק הרבה יותר מהר, מאשר במקרה של נסיעות למרחקים ארוכים אבל לעיתים רחוקות יותר. השחיקה, צריכת הדלק והנזק לסביבה במהלך נסיעה של 500 ק"מ ללא הפסקות במהירות קבועה יהיו הרבה יותר קטנים מאשר במהלך 20 נסיעות בנות 10 ק"מ (200 ק"מ) עם הפרשים של כמה שעות ביניהן.

ברור שיש מצבים בהם הכול הפוך. במיוחד בתחום הפרסום, כמה פעולות רבות עוצמה מאפשרות לגבש יחס מסוים מצד הלקוחות. אבל כאן פועל רכיב רגשי משמעותי. בדגש על תהליכי טכנולוגית מידע, פעולות רבות עוצמה עלולות לגרום לתנודות ניכרות של המערכת וליציאתה ממצב של שיווי משקל. למערכת יכול להיות מרווח ביטחון לא מספיק גדול וכן יכולות הסתגלות מעטות, והיא עלולה לקרוס.

מערכת שמתפקדת על בסיס קבוע מסוגלת להגיב לשינויים לא צפויים בצורה יותר יעילה ולקיים התערבויות מתקנות. תארו לעצמכם שישנה מערכת כלשהי, אבל בפרק הזמן שבין שהשינויים היא משותקת ואין קשר בין העובדים. עד שתאתרו את כולם, עד שתחליטו מה לעשות – יעבור הרבה זמן.

פעולות קצביות קבועות, גם אם הן לכאורה לא משמעותיות, מסוגלות לגרום לשינויים משמעותיים כעבור זמן מסוים לאחר תחילתן. כך נמלים מסוגלות להעביר הר ענק ע"י העברת גרגירים בודדים.

רצף הפעולות כולל בתוכו גם ניתוח תוצאות הפעילות ותגובות לסטיות מיותרות למיניהן. זה מאפשר להשמיד עוד בתחילת התהוותו משהו שיכול לגרום לקריסה.

לפעולות רציפות השפעה "משכנעת" על צוות העובדים ועל האנשים בכלל. אם הפעולות נעשות באופן קבוע – מתחילות להתגבש מחשבות על רצינותן.
מוצרים ושירותים עבור המין השניתשאלו את העובדים החדשים ואת העובדים המתפטרים

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!