צור קשר

 

 
רוצה שהמודעה שלך תופיע כאן?
קבל 100 קליקים ראשנים (לחיצות) על המודעה שלך,
והמודעה תאושרת מיד לאחר אישור מנהל.
פרסום העסק שלך.
סטטיסטיקת המודעה: 108 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השערה לטובתכם

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
היום אני רוצה להציע לכם שיטה אחת נוספת ל"סגירת עסקה" אפקטיבית יותר. השיטה נקראת "השערה לטובתכם" והמהות שלה מסתכמת בכך שמהרגע שבו הקונה הפוטנציאלי מביע עניין במוצר, המוכר מתחיל לדבר עם הלקוח ולהתנהג כאילו שהלקוח כבר קיבל את ההחלטה לגבי הקניה. המוכר, כביכול, מבצע השערה שהלקוח רוצה לקנות את המוצר, ולא רק מסתכל עליו. והוא מתנהג בהתאם להשערה הזו.

זאת אומרת, המוכר לא מציע לקנות, אלא מקדם בברכה את הבחירה שנעשתה. הוא לא שואל: "אתם תיקחו את זה?", אלא שואל "כמה לשקול לכם?", "לעטוף לכם באריזת מתנה או רק בשקית?", "אתם תשלמו במזומן או בכרטיס אשראי?", "לאיזו כתובת לשלוח את זה?". הוא ממלא את טופס ההזמנה על פי היוזמה האישית שלו ולא שואל את הקונה האם הוא רוצה לסגור את העסקה, אלא רק אומר לו היכן עליו לחתום. במילה אחת, הוא מתנהג כאילו הקונה אמר כבר: "אני לוקח!".

האם זה תמיד עובד?

כמובן שלא – לא קיימת שיטה בעלת אפקטיביות של מאה אחוזים. אולם בעת השימוש ב"השערה לטובתכם" הלחץ נראה מספיק רך על מנת שכמות נאותה של קונים לא תשים לב אליו. ואם מישהו יתרעם, יתנגד שהוא לא מתכוון לקנות – המוכר יכול תמיד "לקחת צעד אחד אחורה" ולהתנצל: להגיד, תסלחו לי, עשיתי טעות, הייתי בטוח שרציתם לקנות את שואב האבק הנהדר הזה, חוץ מזה שהיום הוא נמכר בהנחה... ולעבור לשימוש בשיטה אחרת.
פקקבדיוק בגלל זה אתם צריכים לקנות את זה עכשיו!

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!