צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 256 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שני צעדים קדימה, אחד אחורה. לצורך ביסוס התוצאה.

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
זה קורה בזמן מכירת המוצר, המוכרים שהגיעו להסכמה עם הקונה לגבי רכישת המוצר ממשיכים ללחוץ עליו עד אשר "המסכן" ישלם או לחילופין מרפים משום שסבורים שהעניין נסגר.
בואו וננסה להסתכל על הסיטואציה הזו במבט שונה ובצורה רחבה יותר. אם נצא מהגבולות של העסקה הנתונה אפשר לראות שאין לה המשך ולעיתים גם העסקה הזאת עצמה אינה יוצאת לפועל, כי הלקוח שינה את דעתו. מדוע זה מתרחש – הבן אדם חש שעבדו עליו, לא מוצא חן בעיניו שדחפו לו את המוצר. הוא מרגיש מרומה. ואז הוא מתחיל לחפש כל דרך שלא לבוא במגע עם המוכר והארגון וגם אפשרות להפר את ההסכם שנעשה. ברוב המקרים הוא מוצא את האפשרות הזו.

מומחים שונים מציעים לתת אפשרות ריאלית ללקוח לחשוב בלא שמופעל עליו לחץ. אך אם אתם מכוונים לנפח עסקות רב בחודש נתון – זה לא מתאים לכם. כמו כן גם שתי עצות הבאות:

  • תבקשו מלקוח לאשר שהוא מבין לחלוטין את מהות העסקה וייחודיות של הרכישה שביצע. תנו ללקוח להסביר מה הוא קיבל מכם בתמורה לכספו ומה התועלת שתצמח לו מזה. בו בזמן הלקוח יתרגל לתת מצגת על הצעתכם לאנשים אחרים כגון עמיתים, שותפים, חברים.

  • תנסו לברר מה יכול לשנות את עמדתו. האם הוא בטוח לגמרי בנכונות הבחירה שלו. האם לא יצטער על כך בעתיד. האם יבחר לעבוד איתכם בעתיד. האם הוא רואה צורך לדון על עוד נושאים כלשהם.
האם אתם יודעים?ייחודיות וכורח

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!