צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 416 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מחירון למתחילים – תפשטו

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
תארו לעצמכם שבעת כניסתכם למקדונלד'ס מציעים לכם תפריט המורכב מ- 235 מנות ו- 40 משקאות. פי כמה יותר זמן מהרגיל תבזבזו על ביצוע ההזמנה? כמה מוצרים יש במחירון שלכם, וכמה זמן ייקח ללקוח שלכם להגיע להחלטה?

בגדול האנשים לא אוהבים לחשוב, לכן בכך שאתם מציעים מאגר מינימאלי של החלטות מוכנות אתם עושים ללקוחותיכם טובה ענקית. מה אפשר לעשות אם אתם לא רוצים לצמצם את המחירון לכמות של 10 פריטים?

תכניסו למחירון טור נפרד שייקרא "הבחירה הטובה ביותר" ומכל קבוצת מוצרים תבחרו מוצר אחד בלבד. כך למשל במחלקת מקדחות תציינו את האחת שעונה על הקריטריון מחיר / תפקודיות. כמובן, יש לעשות את הבחירה באופן אובייקטיבי, ולא לבחור בדגם שהמלאי שלו במחסנים שלכם הוא הגדול ביותר, אחרת הלקוחות יפסיקו לבטוח בכם.

אלה שמוכרים מוצרים לקבוצות מחיר שונות (למשל חלקים למחשבים) יכולים להגדיל את כמות הקריטריונים שעל פיהם המוצרים נבחרים לשלושה: תקציב, היחס הטוב ביותר בין המחיר לאיכות, מוצרים המיועדים למקצוענים.
אריזת נפח למכתביותר הנאה בפחות זמן

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!