צור קשר

 

 
רוצה שהמודעה שלך תופיע כאן?
קבל 100 קליקים ראשנים (לחיצות) על המודעה שלך,
והמודעה תאושרת מיד לאחר אישור מנהל.
פרסום העסק שלך.
סטטיסטיקת המודעה: 55 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיור בעסק

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
למה שלא תארגנו סיור בחברה שלכם?

סיור במפעל שלכם. או במשרד – אם יש לכם מה להראות. אפשר גם לארגן טיול במקומות החשובים של החברה. או סתם טיול מטעם החברה. ואפשר גם להתאחד עם כמה חברות נוספות. למשל, אם אתם מייצרים נקניקים – אז אפשר להעביר חלק מהסיור במפעל לייצור נייר טואלט :) תחשבו, קיימות אפשרויות רבות.

אתם יכולים לגבות כסף תמורת הסיור, במיוחד אם מדובר בסיור מעניין במיוחד. או לארגן אותם בחינם, במיוחד עבור נציגי אמצעי התקשורת.

אבל להרוויח עוד קצת כסף או להראות לעיתונאים כמה אתם נחמדים – זה לא הכול. אתם יכולים להשתמש בסיורים גם לכמה מטרות אחרות. אני לא אדבר על כך בפרטי פרטים, אביא רק שתי דוגמאות חשובות.

1. חינוך וכוח אדם. אתם יכולים לארגן סיורים עבור העובדים שלכם במטרה להכיר להם את מלוא ענפי העיסוק של החברה, בין היתר מתוך הנחה שיתרחשו שינויים באיוש התפקידים בעתיד. וגם עבור אנשים מהצד, שיכולים להיות העובדים הפוטנציאליים שלכם. לדוגמה – סטודנטים של מכללה מקצועית מתאימה.

2. קבלת רעיונות והמלצות לגבי שיפור העבודה של חברה שלכם ממשתתפי הסיורים. אתם יכולים לבקש מהם לחשוב על רעיונות כאלה עוד לפני תחילת הסיור ולהבטיח למשתתפים הפעילים ביותר מתנות קטנות, או תוך כדי הסיור באופן עצמאי ו/או בעזרת עובד סמוי שלכם בתוך קבוצת משתתפים להקשיב ולרשום את כל ההערות הרלוונטיות.
דרך פשוטה לשפר את המעמד שלכםכרטיס ביקור? תיקחו במקום לתת!

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!