צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 185 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שהצרכן ימציא שם בעצמו!

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
ככלל, במפעלים אשר מייצרים מגוון רחב של תוצרת, מנהלת המפעל היא זו שממציאה את השמות למוצרים. כך היה גם בקונדיטוריה שלנו: קבוצה של 10-15 עובדים הייתה מתקבצת לישיבה, כל אחד הציע את האופציות שלו ונערך דיון קבוצתי. לאחר מס' "ישיבות" השמות התחילו לחזור על עצמם. בזמן שהטכנולוגים שלנו מתאמצים להמציא מעדנים מתוקים חדשים, המטרה שלנו היא למצוא את השם והאריזה המתאימים.

כידוע, ככל שיותר אנשים חושבים על משהו מסוים, כך ירבו הסיכויים למציאת האופציה הטובה ביותר. כך אנחנו, כשברשותנו רשת חנויות מפעל קמעוניות, הצבנו באחת החנויות תיבה והכרזנו על תחרות (שאפילו לא כללה פרסים), וכבר בתום השבוע הראשון אספנו לפחות 150 הצעות לשמות.

יש לציין, שלא היה פרסום נרחב לעניין. הוצאנו הודעה לכלי תקשורת, שהפכה את זה למוקד התעניינות בקרב הצרכנים – וזה היה גל אמיתי! באמצעות דוא"ל קיבלנו מבנק אחד קובץ שהכיל 204 (!) שמות. עכשיו במשך לפחות שנתיים אפשר לא לדאוג בנוגע למציאת שמות למוצרינו הטעימים החדשים.
נעלי בית מאירותתוספת בחינם

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!