צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 533 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מידת ההכנה המוקדמת

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
נניח שבדרך זו או אחרת חשבתם על רעיון כלשהו. ולדעתכם צריך להחליט האם כדאי ליישם את הרעיון הזה, לדחות אותו לעתיד או לשכוח ממנו לגמרי ולהתעסק בדברים אחרים. קיימות מספר גישות לפיתרון הסוגיה הזאת, החל מקריאה בקפה ועד לחישובים מתמטיים מורכבים אשר דורשים להבנתם לפחות תואר שני. אף על פי כן רוב האנשים מקבלים את ההחלטות הללו באופן שרירותי. במסגרת השרירותיות הזאת אני מציע לכם תוך כדי הערכת הרעיון העסקי לשים לב לנקודה הבאה.

כמה זמן ומאמצים נדרשים על מנת להדגים את הרעיון בפועל? האם ניתן להכין דוגמית ניסיונית במהלך הפסקת צהריים תוך כדי שימוש בחומרים הנמצאים על השולחן? או שיש צורך בכמה עשרות שנים וכמה עשרות מיליארדי דולרים לשם הכנת דוגמית כזאת?

המסקנות הינן פשוטות למדי. ככל שהדרך להרצת הרעיון היא קלה יותר וזולה יותר, כך הרעיון הוא אטרקטיבי יותר. רעיונות אשר דורשים למימושם משאבים בקנה מידה גדול או מרווחי זמן המתנה גדולים – זוכים לניקוד נמוך יותר בהשוואה לאחרים. הרי המבחן האמיתי ביותר הוא הרצה מוחלטת של הרעיון (שיווק של מוצר חדש, מסע פרסום ארצי, יישום מדיניות כוח אדם חדשה). רק במקרה כזה ניתן להגיע לתוצאות המשקפות והאמיתיות ביותר. ורק עפ"י התוצאות הללו תוכלו לדעת האם השגתם את המטרה או שנכשלתם והוצאתם לשוק מוצר סתמי נוסף שאינו שונה מהמתחרים.

החלטת ביניים –דוגמית (מוצר או אפשרות ניסיוניים). בתנאים הקרובים למציאות. אתם לא חייבים לייצר את הסוג החדש של שוקולד בפס הייצור הראשי. אם יש לכם אפשרות לייצר מהדורה מוגבלת תוך שימוש באמצעיים אחרים – אז למה שלא תעשו זאת על מנת לבחון את המוצר? גם את אפשרות הביצוע של דוגמית כזאת ניתן להעריך מבחינת קושי ומשך זמן ההכנה.
עובד חדש ומקום עבודה ישןעד כמה גובה ההנחה בשוברים הוא משמעותי?

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!