צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 933 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עליה במחיר

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
זוהי שיטה די פשוטה ויחד עם זאת יעילה ביותר שמטרתה לקדם את המכירות. יש ליידע בשיטה זו או אחרת את הלקוח המעוניין במוצר שצפויה, או לחילופין כבר החלה, עלייה במחיר. אם הלקוח כבר חשב על הרכישה, מידע כזה יכול לדרבן אותו לקבל את ההחלטה: לקנות או לוותר. וככל שההפרש במחירים גדול יותר – כך יש סבירות גבוהה יותר שהלקוח יגיע להחלטה (לא תמיד להחלטה הרצויה – הוא יכול פשוט להתעלם מהרצון לרכוש את המוצר).

השיטה הזאת מעלה את רמת המכירות על חשבון האנשים שדוחים את ביצוע הקנייה למועד מאוחר יותר. למה? כי אלה שדוחים את הקניה עלולים לדחות אותה אינספור פעמים. ובסופו של דבר לא לקנות כלום. או שהם ישכחו לגמרי על המוצר הזה. וכאן הם נאלצים לבחור באחת מתוך שתי האפשרויות: או לרכוש עכשיו או לדחות לעתיד תוך ידיעה שהמחיר בעתיד יהיה גבוה יותר. וחלק לא מבוטל של לקוחות מחליטים לקנות.

השיטה הזאת הינה יעילה ביותר באינטרנט, שם עבור כל מבקר באתר יש אפשרות של תצוגה ויטרינה מיוחדת של חנות האינטרנט. ובאתרים מסוימים עבור כל מבקר מתחיל לפעול מונה שמציג את המחיר העולה כל הזמן. העניין הוא שהשיטה השיווקית הזאת היא חוקית לכל דבר. המוכר רשאי לשנות את המחיר, כל עוד השינוי במחיר לא נובע מהפלייה מסוימת (לדוגמה - עבור גברים יקר יותר מאשר עבור נשים).

לשיטה זו יש חיסרון משמעותי אחד. את שינוי המחיר רצוי לצמד באופן אישי לכל לקוח, כדי שכל אחד מהם ייהנה מתנאים התחלתיים דומים. כמו כן, הלקוח צריך להיות מיודע לגבי העובדה שהמחיר הולך לעלות. אחרת במקום מכירות תצטרכו להתמודד עם ריבים עם לקוחות שראו מחיר מסוים וכעבור זמן מה נאלצו לשלם סכום אחר עבור אותו המוצר.
מערבבים את העובדיםסרט אודות החברה

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!