צור קשר

 

 
מערכת הדיוור המובילה בישראל!
קבל במתנה אפשרות לדוור ל-500 נמענים לתקופת נסיון. לחץ על הקישור למעלה והרשם עכשיו. חינם!
סטטיסטיקת המודעה: 533 לחיצות
 

 

אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז!

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

מנחה ויוצר התכנית:

"הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אחריות מהמוכר

מפרי עיטו של:   צוות חשיבה - HomeBiz

להדפסה
האם הייתם רוצים להשתמש במכשירי חשמל נצחיים או בדברים נצחיים אחרים? כאלה שלא יתקלקלו, לא יתבלו ולא יאבדו את התכונות שלהם עם הזמן? אני הייתי רוצה. אני מניח שגם רובכם הייתם בשמחה משתמשים במוצרים כאלה. אבל לצערי זה בלתי אפשרי עדיין. עם הזמן כל דבר מתקלקל, מתבלה, עובד פחות טוב. אבל היות והמושג "נצח" לא קיים – למקום הראשון יוצא המושג "במוקדם או במאוחר". במילים אחרות – תקופת האחריות הממוצעת עד לאובדן התכונות החשובות ואפיוני צרכנות מסוימים. וככל שהתקופה הזאת ארוכה יותר, כך הרכישה משתלמת יותר.

על מנת להגן על הקונים מפני תקלות אקראיות ומפני פגמים המתרחשים מדי פעם במהלך הייצור, משתמשים בדבר שנקרא שירות תיקונים חינם במהלך תקופת האחריות, שמוגדרת לפי זמן או לפי עוצמת השימוש. את משך תקופות האחריות ואת הנהלים קובע היצרן. ובאופן היפותטי כל המוכרים מקבלים את אותו המוצר עם אותם תנאי אחריות.

אבל מוכרים רבים רוצים לבלוט בהשוואה למתחריהם. כאן בא לעזור להם המושג "אחריות מהמוכר".

זו יכולה להיות הרחבה פשוטה של האחריות בלי דרישות נוספות. פשוט תקנו טלפון סלולרי בחנות הזאת, ותוכלו במידת הצורך לתקן אותו בחינם במשך שנתיים, ולא במשך שנה בלבד כפי שזה נהוג בחנויות האחרות. אפשרות זו היא המתאימה ביותר לגבי רוב המוצרים הנפוצים בקרב אוכלוסיית הצרכנים. במיוחד במוצרים האיכותיים. ישנם סוכני פרסום שמציינים במודעות הפרסום שמדובר בתקופת אחריות מורחבת, אבל למעשה מציעים אותה רק לכמות מוגבלת של מוצרים. עבור מוצרים אחרים – תקופת אחריות רגילה כפי שנקבעה ע"י היצרן. קחו בחשבון שאם תציעו תקופת אחריות גדולה מדי – תוכלו להפסיד כסף, כיוון שכמעט על הכול תצטרכו לשלם מהכיס שלכם.

האפשרות השנייה היא רווחית יותר. מדובר בהרחבת תנאי אחריות בתנאי שימולאו דרישות מסוימות. דרישות שמשתלמות עבורכם. למשל, ברכישת רכב אתם יכולים להציע תקופת אחריות גדולה בשנה מהתקופה המקורית – אבל בתנאי שהלקוח יתחייב לעבור כמה טיפולים נוספים תמורת תשלום. או אחריות מורחבת לטלפון הסלולרי – אם על מנת להגן עליו תרכשו את הנרתיק הנהדר הזה או לחילופין כרטיס זיכרון נוסף. במקרה של שירות נוסף שנכפה ע"י תנאי האחריות אתם מקבלים את הרווח מההכנסות של המוסך שמבצע את הטיפולים, ובנוסף מקטינים סיכויי הופעת התקלות השונות במהלך תקופת האחריות (תמיד קל יותר למנוע את התקלה מאשר לתקן אותה). במקרה של כפיית רכישה נוספת אתם פשוט מגדילים את הרווח הנקי מכל לקוח.
טעויות במודעות פרסום כאמצעי למשיכת לקוחותתעודת עבודה יפה

הוסף תגובה!

המייל והטלפון לא יפורסמו ויישארו בינינו

רוצה לקבל יותר טיפים, עצות וסודות עסקיים ישירות למייל הפרטי שלך? 

הזן כאן את השם שלך
ואת המייל שלך
(למשל: eli@gmail.com)

כל מספר ימים תקבל טיפ/תובנה/עדכון חדש ישירות לתיבת המייל שלך! פרטיך ישמרו אצל אליהו ארנד בלבד, ולא יועברו לשום גורם אחר. בהבטחה! תוכל להסיר את עצמך בכל רגע, בלחיצת כפתור!