צור קשר

>>ליווי צמוד להכפלת רווחים תוך 3 חודשים>>

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 74 לחיצות
 

 

אליהו ארנד. ׁׁׂ(http://e.arend.co.il/) בעלים ומנהל האתר.

אני עוזר לבעלי עסקים שכבר מכניסים 20,000₪-50,000₪ בחודש, ותקועים על ההכנסה הזאת לפחות חצי שנה, להכפיל את ההכנסות שלהם ל-40,000₪-100,000₪ בחודש, על ידי ליווי אישי צמוד שלי, בהתחייבות מלאה עד לתוצאה, תוך 3 חודשים!! 

על מנת להבין האם אני מסוגל לעזור לכם, תירשמו בבקשה לשיחת אבחון בחינם של 45 דקות.

כל הפרטים כאן>>

אליהו ארנד יועץ עסקי להכפלת רווחיות העסק והבעלים של אתר הוםביז

וזה פוסט בפייסבוק הפרטי שלי שמסביר על הדרך, מוזמנים לעקוב להגיב, לשתף ולפנות אם רלוונטי>>

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » יעוץ עסקי


  פנינה
  2007-02-18 11:42:41
  אני בחורה בת 29+תינוקת שמעוניינת לחזור לגור בבית הורי(עקב גירושים)מכיוון שאיני מצליחה להשתלב בעבודה לתקופה מעל חודש עקב מגבלות שעות ומחלת התינוקת.

  אני מעונינת לפתוח בבית הורי עסק קטן לקוסמטיקה שיתן לי דחיפה לעמוד על רגלי, להורי יש בית עם 8 חדרים והם גרים לבד,כמו כן ברצוני לציין שהם מתגוררים בשדרות ועל פי מה שעקבתי אין הרבה קוסמטיקאיות ומאפרות.

  שאלתי אליך, על סמך ניסיונך המקצועי כיצד אוכל לדעת את הכדאיות? ההשקעה הכספית שלי לא תהיה גדולה מכיוון שיש לי כבר את כל הציוד למכון מלפני הגירושים(מעולם לא נעשה בו שימוש).

  אודה לך מאוד להתיחסותך
  תשובה אישית ממנהל האתר
  פנינה. על מנת לדעת אם העניין כדאי צריך פשוט להגיע לשדרות ודבר עם נשים שיכולות להיות לקוחות פוטנציאליות. שאלי אותן אם השירות נחוץ ודרוש וכמה היו מוכנות לשלם עבורו. שאלי גם אם יש מתחרות ומה היתרונות והחסרונות שלהן. לאחר שתשאלי 20 נשים לפחות כנראה תהייה לך כבר תשובה מדוייקת. בכל מקרה אם החלטת לפתוח את העסק את חייבת לגרום למקסימום נשים להכירו. אם בעזרת פלרים או מודעות על לוחות מודעות בכל מקום שאת יכולה בעיר. הטריק זה לפרסם את עצמך למקסימם אנשים אבל במינימום כסף המון בהצלחה עם המיזם החדש וד"ש לתינוקת. עדי אליהו ארנד - בעלים ומנהל הוםביז
  הנחיית בעלי עסקים להרוויח 12,000₪ נוספים ויותר בכל חודש, ב-100% אחריות!

  תשובות המומחים של הוםביז:
  עדי פלאוט 20.02.2007 09:45
  יועץ עסקי פרטי
  ענה על 449 שאלות
  פנינה.
  על מנת לדעת אם העניין כדאי צריך פשוט להגיע לשדרות ודבר עם נשים שיכולות להיות לקוחות פוטנציאליות. שאלי אותן אם השירות נחוץ ודרוש וכמה היו מוכנות לשלם עבורו. שאלי גם אם יש מתחרות ומה היתרונות והחסרונות שלהן. לאחר שתשאלי 20 נשים לפחות כנראה תהייה לך כבר תשובה מדוייקת.
  בכל מקרה אם החלטת לפתוח את העסק את חייבת לגרום למקסימום נשים להכירו. אם בעזרת פלרים או מודעות על לוחות מודעות בכל מקום שאת יכולה בעיר. הטריק זה לפרסם את עצמך למקסימם אנשים אבל במינימום כסף
  המון בהצלחה עם המיזם החדש וד"ש לתינוקת.
  עדי