צור קשר

 

 
הכפלת רווחים לעסק
תוך 3 חודשים
לייווי צמוד על התוצאה בהתחייבות! *תחילת עבודה מותנת רק במידה ונראה שנצליח לעזור לך, אחרת לא נוכל לעבוד
סטטיסטיקת המודעה: 314 לחיצות
 

אליהו ארנד ייעוץ עסקי אסטרטגי ומנהל האתר

 
כל מה שרצית לדעת על העסקים ולא היה לך את מי לשאול...
בדיוק בשביל זה הבאנו צוות יועצים, מומחים בתחומם, שישמחו לענות על כל שאלה שלך!
הצטרף בתור מומחה »

שאלות למומחים » עסקים באינטרנט


  אלי
  2009-02-17 09:34:42
  לאחרונה הקמתי אתר שמציע משרות עבודה שנלקטות מהעתונות. האתר מרוויח (או אמור להרוויח...) מפרסומות. הייתי שמח לקבל רעיונות כיצד לשווק את האתר ללא תקציב פרסומי בשלב זה
  תשובות המומחים של הוםביז:
  זהר עמיהוד 17.02.2009 23:48
  שיווק באינטרנט
  ענה על 59 שאלות
  שלום אלי ותודה על פנייתך,
  מעטים האתרים שמצליחים ללא השקעה של משאבים: זמן, כסף או שניהם. לפעמים יש לאתר רעיון שמצית את הדימיון, מעורר התפעלות והשיווק הויראלי עובד. חבר מעביר לחבר ובין לילה ניצת האש והמוני לקוחות גולשים לאתר.
  לא כך הוא הדבר במקרה של האתר שלך שיש ממנו עשרות. השחקנים ותיקים, מקדמים בצורה מקצועית את האתרים שלהם ובקיצור - אם אין לך "עשירייה בצד" (כל חודש) אל תתקרב, אתה רק יכול להישרף.
  חפש את הנישה שלך, נישה שבה אתה תהיה הכי גדול. נכון, התנועה שם מעטה אבל התחרות שם לא קיימת או קיית תחרות אבל היא קלה. שם תוכל להתברג טוב ולבנות את העסק לאט.
  באתר, כמו שתארת אותו, אין ייחודיות ואולי יש ולא סיפרת. כולם מעתיקים את המודעות מהעיתונות וחלקם גם מעתיקים אחד מהשני, אבל למה שיגיעו אליך? מה מיוחד בך? מה אתה עוד נותן שאחרים לא נותנים?
  אני לא רוצה להפחיד אותך. השוק תחרותי, אבל יש פוטנציאל במיוחד שבחודש ינואר 2009 נוספו עוד 30,000 איש למעגל המובטלים.
  חשוב ממוקד, חשוב לקוח.

  בהצלחה,

  זהר עמיהוד
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט

  9 טיפים לאתר אינטרנט מצליח
  www.seoreport.co.il/9tips.html  מיכל כהן 13.01.2010 08:47
  קידום אתרים במנועי חיפוש
  ענה על 12 שאלות
  אלי שלום,
  ע"מ להרויח מפרסומות, עליך לייצר תנועה משמעותית של גולשים אל האתר שלך. אם אין לך תקציב לכך, תוכל לנסות לקדם אותו אורגנית במנועי חיפוש בכוחות עצמך וכן לשווק אותו ברשתות חברתיות. מכיון שהתחרות בתחום עצומה, עצתי לך היא למקד את האתר בנישה אחת. צור אתר דרושים טוב וממוקד לתחום מסוים (רצוי תחום שקרוב לליבך)ותשיג יתרון על פני המתחרים. כעסק של אדם אחד (אני מניחה) זו הדרך היחידה שבה תוכל ליצור יתרון על פני המתחרים, תוכל לקדם אותו אורגנית רק על התחום שלך (גם זה דורש זמן, ידע והשקעה) ותוכל להגיע לאותו קהל נישה דרך הפורומים המתאימים ורשתות חברתיות.
  בהצלחה!